Shadow Fight 3 Promosyon Kodu 2023

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu konu başlığı altında sizlere 2023 yılındaki promosyon kodlarını paylaşacağız. Heyecan veren oyundaki ödüller almak isteyenler promosyon kodlarından faydalanabilirler. Ancak Shadow Fight 3 promosyon kodları zamanla sınırlı olduğundan dolayı süresi dolmadan kullanmaya özen göstermelisiniz.

Yeni promosyon kodları geldiğinde de ekleyeceğiz. Bu yüzden eğer gelecekteki ödülü kaçırmak istemiyorsanız, bu siteyi yer imlemlerinize ekleyerek düzenli olarak ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Oyun geliştiricileri tarafından sosyal platformlarda yeni promosyon kodları yayınlandıklarından dolayı Shadow Fight 3 promosyon kodlarını bulmak oldukça zor olmaktadır. Sizlerde promosyon kodlarını toplamak için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi sizlere Shadow Fight 3 promosyon kodlarını paylaşıyoruz.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodları

Son güncel Shadow Fight 3 promosyon kodu isteyenler aşağıdaki kodları kullanabilirler.

  • NBEL-VBVX 
  • TURE-SUPE
  • UF57-HYFE
  • NEWLY-EAR1
  • VBCZ-MSQN 
  • XOWM-8OML

Oyun içerisinde altın, sandık vb. heyecan verici oyun içi ödüllerin alınması için bu promosyon kodları kullanılabilir. Eğer sizlerde bu promosyon kodlarını güncel şekilde takip etmek istiyorsanız ara ara sitemizi ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Shadow Fight 3 promosyon kodu nasıl kullanılır, konusunda aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Oyunu açtıktan sonra ” Mağaza” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Sonrasında ” Ücretsiz” seçeneği ve oradan da ” promosyon kodu” düğmesine dokunuyoruz.
  • Aldığınız herhangi bir kodu metin alanına giriyoruz.
  • En sonunda ” onayla” düğmesine basarak işlemi tamamlıyoruz.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu resmi sosyal medya hesaplarına gönderilmektedir. Bu kodlar sayesinde oyun içerisinde kullanıcılara özel indirimler, ekipmanlar ve karakterler aktif edilebilmektedir. Sizlerde yeni promosyon kodlarını öğrenebilmek ve en son promosyon kodlarından haberdar olabilmek için bizleri düzenli şekilde takip edebilirsiniz.

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi

Shadow Fight 3 para ve elmas hilesi ile kullanıcılar oyun içindeki karakterlerini daha kolay şekilde geliştirebilmekte ve diğer ögelere daha kolay erişim sağlayabilmektedir. Sizlerde bu promosyon kodlarını kullanarak elmas ve para artışı yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 para ve elmas hilesinden faydalanabilmek için cihazda oyunun orijinal halinin kurulu olması gerekmektedir. Aynı zamanda bilinmeyen kaynaklardan gelen verilere izin vermek için de güvenlik ayarlarında değişikler yapmak gerekecektir. Bu değişiklikler yapıldıktan sonra oyundaki mücevher sandıkları açılacaktır. Hileyi kullanarak sizlerde madeni para ve mücevher elde edebilirsiniz.

İlgili Makale: Lole Kaç Para Yatırdım – Ne Kadar Harcadım?

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu – Sıkça Sorulan Sorular

Shadow Fight 3 ücretsiz mi?

En çok tercih edilen dövüş oyunlar arasında yer alan Shadow Fight 3 tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda internetli ve internetsiz şekilde oynanabilmektedir.

Shadow Fight 3 hangi ülkenin?

Nekki aracılığıyla geliştirilen RPG-aksiyon tarzı oyun kategorisinde yer alan Shadow Fight 3, 2017 yılında Kanada ve Hindistan üzerinden tüm dünyaya sürülmüştür.

Shadow Fight 3 kaç yaş üstü?

Shadow Fight 3, 12 yaş ve üzeri için uygun bir oyundur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın