Lole Kaç Para Yatırdım, Ne Kadar Harcadım 2023

Lole kaç para yatırdım konusunda bu yazımızda sizlere detaylı olarak bilgi aktaracağız. League of Legends, oyun içi mağaza sistemi sayesinde birçok satın alma işlemlerine olanak sağlamaktadır. League of Legends, en çok harcama yapılan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu yüzden oyuncular tarafından Lole kaç para yatırdım? Lol’e ne kadar harcadım? gibi soruların cevabı da merak edilmektedir.

League Of Legends Nedir?🎮

Bilgisayarla oynanabilecek ücretsiz oyunlar arasında her listede karşımıza League of Legends çıkmaktadır. Rekabetçi ruhunu oyunlarda göstermek isteyenlerin tercih ettiği oyunların başında gelmesinin nedeni; bu oyunun ücretsiz olması ve oyun içi marketinde satın alınabilir içerikler bulunmasıdır.

Her ne kadar ücretsiz bir oyun olsa da oyun içi markette birçok satın alınabilir içeriği barındırmaktadır. Oyuncular bol bol harcama yaptığı League of Legends oyunu en çok para harcanan oyunlar arasında üst sıralarda yerini almaktadır. 2009 yılı itibariyle oyuncuların severek oynadığı Lol oyununda oyuncuların en çok sorduğu sorular arasında “Lole kaç para yatırdım?” bulunmaktadır. Şimdi bu oyundan kısaca bahsettikten sonra bu sorunun cevabına yönelelim:

lole kaç para yatırdım
lole kaç para yatırdım?

Lole Kaç Para Yatırdım?💸

Çeşitli siteler üzerinden Lol harcama sorgusu yapılsa da bu siteler artık ortalama tahmin üzerine yanıt verdiği için %100 doğru sonuçlar vermiyor. Hal böyle olunca da oyunun ilk oynandığı vakitten itibaren kaç para harcanmış görülemiyordu.

Bu durumu göz önüne alan Riot Games, destek sitesi üzerinden net rakamı görmeyi sağlayan hizmeti oyuncularına sunmaya başladı. Artık oyuncular “Lole ne kadar yatırdım” sorgulaması yapmak için şu adımları izleyebilirler:

  • İlk olarak Riot Destek sitesine gidiyoruz.
  • Sonra sayfanın orta kısmındaki ” giriş yap” butonuna tıklayarak hesaba giriş yapıyoruz.
  • Karşımıza çıkan ” göster bakalım” butonuna tıklıyoruz.
  • Bu pencerede bu zamana kadar oyuna ne kadar yatırıldığı konusunda bilgiler mevcuttur.

LoL mantığı nedir?

League of legends iki takımın birbirindeki üsleri yok etmeye çalıştığı ve beş güçlü şampiyonun bulunduğu strateji oyunudur. Şampiyonlar arasında seçim yaparak rakipler katledilir ve kuleler yıkılır.

LoL yaş sınırı kaç?

Lol oyunu 4-14 yaş arasındaki çocukların oynadığı bir oyundur.

LoL ne kadar yer kaplıyor?

Oyunun bilgisayara kurulabilmesi için en az 16 GB dahili hard disk alanının olması gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Yorum yapın