Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023

Snapchat puan kasma hilesi 2023 konusu bu yazıda sizlerle. Puan hilesini nasıl yapacağınızı sizlere anlatmaya çalışacağız. Snapchat uygulaması 2011 yılı itibariyle piyasaya sürülen sosyal medya uygulamasıdır. İnsanların uygulamaya olan talebi ve yoğun ilgisiyle güncelleme almaya devam eden bu program başta ABD olmak üzere birçok ülkede kullanılmaktadır.

Snapchat Puan Hilesi

Platformlar arası çalışma özelliği gösteren bu program sayesinde insanlar birbirleriyle fotoğraflarını paylaşıp mesaj gönderebilmektedir. Eski bir program olmasına rağmen günümüzde hale popülerliğini korumayı başarmaktadır. Sürekli güncelleme alarak kendisini güncel tutmaktadır.

Snapchat uygulamasının en çok tercih edilmesinin nedeni anlık mesajlaşma ve interaktif şekilde kullanılabilen bir program olmasıdır. Bu uygulamada kullanıcılar puan sayısını artırmak için bazı yöntemlere başvurmaktadır. Snapchat puan kasma hilesi gibi yollarla puanlarını yükseltmektedirler. Peki, snapchat puan kasma hilesi nasıl yapılır, bunlardan bahsedelim:

Snapchat puan kasma hilesinde ne güzel taktiklerden birisi, rastgele bot isimler yazarak çıkanları arkadaş olarak eklemektir. Sonrasında da herhangi bir resmi çekerek toplu olarak hepsine gönderince kısa sürede puanda artış olmaktadır. Bu işlemi 3-5 defa yapabilirsiniz. Böylece en iyi şekilde taktikten faydalanmış olacaksınız.

Snapchat Puan Kasma Grupları

Snapchat puan kasma hilesi olarak başka bir yöntem ise puan kasma gruplarına katılmaktadır. Bu gruplarda kullanıcılar birbirleriyle karşılıklı olarak snapchat puanını artırmaya çalışmaktadır. Sizlerde karşılıklı puan alışverişinde bulunmak için bu gruplara katılabilirsiniz.

Bütün bu yöntemleri yapsanız bile bazen puanlarda istediğiniz seviyeye gelememiş olabilirsiniz. Şimdi sizlere bahsedeceğim başka bir yöntemle de snapchat puan kasma hilesi yapabilirsiniz. Öncelikle telefonunuzdan uygulamayı kaldırıyorsunuz. Daha sonra appvalley.vip adresine giderek AppValley uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz.

Uygulama açıldıktan sonra Hacked kategorisine girerek buradan Snapchat Plus seçiyorsunuz. Cihazınızı yeniden başlatarak uygulamaya tekrar girerek puanınızı artırabilirsiniz. Fakat üçüncü taraf uygulamalarının cihaza zarar verme ihtimalinin olduğunu da unutmamak gerekir.

Snapchat Puan Hilesi Uygulaması

Böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Ancak insanlar puan kasma için gruplara katılarak karşılık olarak puanlarını artırma yoluna başvurmaktadır. Bu şekilde alışverişle iki kullanıcının da puanları artmaktadır. Bunun yanı sıra uygulamayı kullanmayan kişilere de tavsiyede bulunarak birbirinize mesaj ve fotoğraf yollayarak snapchat puanınızı artırabilirsiniz.

Snapchat Puan Botu

Snapchat puan botu ile kullanıcılar botlara mesaj ve fotoğraf atarak puanlarını artırma yoluna başvurmaktadır. Bu botların sayısı oldukça az olduğundan aralarından iyi olanı seçmek gerekir. Rastgele bir şeyler yazsanız dahi onunla ilgili bot karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntem yerine insanlar snapchat puan kasma hilesi için gruplara yönelmektedir.

İnstagram Önerilenlerde Çıkmak İstemiyorum diyorsanız tıklayarak okuyabilirsiniz.

Snapchat Puan Kasma Hilesi – Sıkça Sorulan Sorular

Snap Puanı Nasıl Kasılır?

Snap puanı, gönderilen her snap ile artmaktadır. Bu nedenle uygulamayı kullanan kişi arkadaşlarına günlük olarak düzenli şekilde Snap göndermelidir.

Snapchat 1 st kaç puan?

Snapchat uygulamasında snap gönderen her bir arkadaş için 1 puan kazanılmaktadır.

Snap Puanı Yükselince Ne Olur?

Snap puanı kullanıcıları sistemde tutmak için kullanılan yöntemlerdendir. Her snap puanı kullanıcıya kupa kazandırarak sistemde uzun süre kalmasını sağlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

“Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın