Canlı Link Tıklatma Siteleri- En İyi Link Kısaltma Siteleri 2023

Canlı link tıklatma siteleri ile para kazanma konusu son zamanlarda internet üzerinden para kazanmak isteyenler için merak edilmektedir. Bizde bu yazımızda canlı link tıklatma siteleri ve link kısaltarak para kazandıran siteler konusunda bu merakı giderecek bilgiler aktaracağız.

Canlı link tıklatma siteleri nelerdir?🔗

Canlı link tıklatma siteleri olarak akla ilk gelen link kısaltma servisleridir. En iyi link kısaltma servisleri konusunu ise kullanım kolaylığı, özellikleri, destek ve fiyatlandırma seçeneklerine göre başlıklar altında sıraladık. Sizlerde bu link kısaltma servislerine göz atarak kullanabilirsiniz.

Link kısaltma konusuna yabancı olanlar için konuyu özetleyecek olursak; canlı link tıklatma siteleri ta bilinen bu sitelere üye olduktan sonra elde bulunan bir linki, üyesi olduğunuz link tıklatma servisine giderek giriyorsunuz. Sonrasında bu site size yeni bir link verir. Artık site tarafından verilen bu özel linki kullanırsınız. Yeni kullanıcılar bu linke tıkladıkları zaman sizin hedef olarak verdiğiniz sayfaya yönlendirilmeden önce karşısına reklam çıkar.

Popüler canlı link tıklatma siteleri

Günümüzde en çok tercih edilen ve para kazandıran canlı link tıklatma siteleri arasında aşağıdakiler tercih edilmektedir.

 • BCVC
 • TRLİNK
 • ADCASH
 • SHORTE
 • ADFLY

Bunların haricinde de bulunan birçok canlı link kısaltma servisleri bulunmaktadır. Sizlerde araştırmalarınızı yaparak en çok para kazandıran link kısaltma servisleri konusunda başka bilgilere de ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Wifi Şifre Kırma 2023

Link kısaltarak para kazanma, genelde şu şekilde işler. URL ile hedef sayfa arasında bir reklam karşınıza çıkar. Dışarıdan gelen ziyaretçi kısaltılan bağlantıya tıkladığı zaman karşısına reklam çıkar ve sonrasında hedef sayfaya yönlendirilir. Link kısaltarak para kazanmak için bu sitelerden birine kaydolarak kısaltılan linkleri sosyal medya hesaplarında veya web sayfanızda paylaşmak yeterlidir.

Link Kısaltma Siteleri Ne Kadar Kazandırıyor?

Sermayesiz ve zahmetsiz şekilde internetten para kazanma konusunda link kısaltma siteleri oldukça caziptir. 1000 tıklama başına ortalama olarak 50 – 60 TL kazanç elde edilebilir. Eğer yüksek tıklama alan bir sitenin link kısaltması yapılırsa gün içerisinde 100 TL üzerinde gelir sağlanabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta tıklama almaktır.

En İyi Link Kısaltma Siteleri 🔗

Link kısaltma siteleri olarak bilinen siteler, aslına bakıldığında Twitter’ın karakter sınırını çözme amaçlı ortaya çıkmıştı. Sonrasında ise bu sitelerin bazıları kısaltılan linkin paylaşılması ve tıklanma sayısı göz önüne alarak ödeme yapmaya başladı.

En iyi ödeme yapan link kısaltma siteleri arasında başta Adf.ly ve Shorte st gelmektedir. Bu sitelerden her 1000 tıklama için yaklaşık olarak 4 dolar kazanç elde edilebilmektedir. 1000 görüntülemeye 25 dolar civarı yüksek ödeme gerçekleştiren siteler de bulunmaktadır. İnternet üzerinden para kazanmayı sağlayan ve en güvenli link kısaltma sitelerini de başlıklar altında inceleyebilirsiniz.

Canlı link tıklatma siteleri

AdF.ly

 • AdF.ly, en eski, en güvenilir link kısaltma siteleri arasında yer almaktadır. Sadece kısa bağlantıları paylaşmakla değil, tavsiye edilmesi ile diğer kişilerin kazançlarından %20 komisyon ödemesi sağlanmaktadır. Örneğin arkadaşınız 100 dolar kazandığı durumda bunun 20 doları sizin hesabınıza gelmektedir.
 • AdF.ly, her ayın 10’unda ödeme yapmakta olup en az para çekme miktarı PayPal ile 5 dolar iken Payoneer için 20 dolardır.

TR Link

 • TR.Link, Türkiye’deki en güvenli link kısaltma siteleri arasında yer almaktadır. Hem mobil olarak hem de bilgisayar üzerinden işlem yapılmasına olanak sağlar.
 • Oldukça iyi yorumlar alması ve güvenilirliğini ispatlaması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.
 • 1000 tıklama başına 0,75 – 0,94 dolar arasında gelir sağlamaktadır.
 • Link kısaltma siteleri arasında sizlerle bu siteyi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

BC VC

 • Dolarla para kazanmak istiyenler yine popüler olan BC VC sitesini tercih edebilirler.
 • Her 1.000 tıklama başına ortalama olarak 1 – 2 dolar kazanabilirler.
 • Her ay yedi günde bir ödeme yapılan bu sitede ayrıca Bitcoin şeklinde de ödeme alınabilmektedir.
 • Fakat ödeme alabilmek için belirli bir limit elde etmek gerekir.

Shorte.st

 • Shorte.st tüm dünyaca çok güvenilir olduğu için tercih edilen ve gerçek zamanlı istatistiklerle de yön veren bir sitedir.
 • 1000 tıklama başına 1,55 dolar veren bu sitede web sitesi, sosyal medya, e-ticaret ve blog aracılığıyla link paylaşımı yapmak mümkündür.

Al.ly

 • Link kısalt para kazan sisteminin uygulandığı bir diğer site al.ly ‘dir. Türkiye’den gelen bağlantılardan 1000 tıklama başına 0,11 dolar kazanç elde edilmektedir. En az para çekme miktarı 1 dolar olan bu sitede gelir az olsa bile büyük kitle sayesinde güzel kazanç elde edilebilir.
 • Payooner, PayPal, Skrill, Payza gibi ödeme sistemlerinden para çekilebilmektedir.

Canlı Link Tıklatma Siteleri Sıkça Sorulan Sorular

Link kısalt para kazan nedir?

Takipçisi olan site ya da sosyal medya hesaplarından link kısaltma servisleri kullanılarak para kazandıran bir sistemdir.

Link kısaltarak para kazanma güvenilir mi?

Link kısaltarak para kazanma siteleri arasında güvenilir siteler tercih edildiğinde oldukça garantili ve güvenli bir yöntemdir.

Link kısaltarak kaç para kazanılır?

1000 tıklama başına ortalama 3 dolar gelir elde edilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Yorum yapın