2 Dakikada Wifi Şifresi Kırma 2023 📶

2 dakikada wifi şifresi kırma hakkında bu yazımızda sizlere bilgilendirme yapacağız. İçerikte paylaştığımız bütün yöntemler rehber niteliğinde olup uygulamalı olarak bir şey paylaşmayacağız. Wifi şifresi kırma işlemi milyonlarca kullanıcı tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bizlerde sizlere içeriğimizde programlı ve programsız şekilde wifi şifresi kırma yöntemlerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Telefondan Wifi Şifresi Kırma 📱

Mobil cihazlardan wifi şifresi kırma konusunda birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Hem programlı hem de programsız şekilde nasıl şifre kıracağından bahsedeceğiz. Sadece güvenlik amaçlı verdiğimiz bu bilgileri kendi modeminizde deneyebilirsiniz.

Android Wifi Şifresi Kırma (Rootsuz) yöntemi en basit yöntemdir. Bu uygulama aracılığıyla rootsuz wifi şifresi kırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem bazı durumlarda olumlu sonuçlar vermeyebilir. Öncelik olarak küçük bir prank uygulamadan başlayacak olursak, bu uygulama oldukça işinize yarayabilir.

Wifi Kırıcı indirmek için tıkla: Wifi Sifre Kirici indir

Not: Uygulama tarafından verilen şifre ve pinin çalışması için Google Play Store üzerinden 5 yıldız verip, olumlu bir yorumda bulunmak gerekmektedir. İndirilen bu uygulama tamamen ücretsiz olup herhangi zararlı bir yazılım bulunmamaktadır. Tamamen güvenli olan bu program hakkında internet üzerinde yorumları da inceleyebilirsiniz.

2 Dakikada Wifi Şifresi Kırma 2023

Komşu Wifi Kırma

Komşu wifi şifre kırma yöntemi de birçok internet kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Komşunun wifi ağını kullanmak için wifi şifresini bilmek gerekir. Eğer normal şekilde şifreye ulaşılamıyorsa çeşitli yöntemler ile şifresine kolay bir şekilde ulaşılabilir. Komşu wifi şifresi kırma işlemi için mobil cihazlardan REAVER adındaki store uygulaması indirilerek kullanılabilir.

Wifi Şifre Kırma (Programsız)

Wifi Şifre Kırma (Programsız) – %100 Çalışıyor

Bu konu hakkında araştırma yapanların çoğu programsız wifi şifresi kırma konusunun mümkün olup olmadığını merak etmektedir. Evet, programsız wifi şifresi kırma işlemi mümkündür, ancak burada belirtmek gerekir ki bu davranış hem etik olmayan ve hem de haram olan bir davranıştır.

Program kullanmadan wifi şifresi kırma işlemine ” sosyal mühendislik” adı verilmektedir. Modemlerin üzerinde bulunan WPS butonunun ne işe yaradığını internet kullanıcıların birçoğu bilmez. Bu düğme, programsız bir şekilde wifi ağına bağlanmayı sağlamaktadır. O düğmeye basıldığında artık o modemin interneti kullanılabilir hale gelmektedir. Yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Telefon ya da tablet üzerinden ” Ayarlar” kısmına girilir.
 • Kablosuz ağlar bölümündeki Wi-Fİ ayarlarına gidilir.
 • Sağ üst köşedeki üç noktaya tıkladıktan sonra açılan menüden ” Ayarlar” sekmesine tıklanır.
 • ” WPS Push Düğmesi” seçeneğine tıklanır.
 • Bağlanmak istenilen modem üzerindeki WPS düğmesine basılı tutulur.

Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra herhangi bir programa ihtiyaç olmadan internete bağlanmak mümkün olacaktır. Siz de eğer kendi şifrenizi korumak istiyorsanız modem üzerindeki bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Kesin çözüm olarak ise WPS tuşunu imha ederek bu ihtimali ortadan kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnstagram Önerilenlerde Çıkmak İstemiyorum

Wifi Şifre Kırma Programı (%100 Kesin)

Wifi şifre kırma programı %100 kesin sonuç veren seçenekleri merak ediyorsanız bazı programlarla şifreyi açık hale getirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu konuda birçok program yer almaktadır. Fakat her wifi şifre kırma programı tamamen doğru olarak çalışmıyor.

En iyi ve kesin sonuç veren wifi şifre kırma programı arasında Android telefonlarda kullanılan REAVER programıdır. Bu program şifre kırıcı hacker görevi üstlenmektedir. Programı dileyenler Google Play Store üzerinden indirebilir. Program aktif hale getirildiğinde bütün WPA/WPA 2 şifreleme sistemlerine kolayca ulaşılır. Bu şekilde wifi ağının şifresi kırılarak kullanılabilmektedir.

En iyi wifi şifre kırma programları arasında başka uygulamalarda yer almaktadır;

 • Shark for Root
 • Kali Linux Nethunter
 • aircrack-ng
 • Zanti
 • Reaver
 • Nmap
 • Netcut Pro for Android
 • WPA WPS Tester
 • WPS Connect
 • WiFi Kill
 • Netspoof
 • WIBR+
 • WiFi Warden
 • Arpspoof

2 Dakikada Wifi Şifresi Kırma Sıkça Sorulan Sorular❓

Wifi şifresini kırmak mümkün mü?

WiFi şifresi olarak bütün modem şifreleri kolay bir şekilde kırılabilir. Ancak bu durum modem güvenlik duvarı ve sürümlerine göre farklılık gösterebilir. Programlı ve programsız yöntemlerle genel olarak wifi şifresi kırmak mümkündür.

Başkasının internetini kullanmak suç mu?

Başkasının kablosuz internet bağlantısınız izinsiz olarak kullanmanın ağır yaptırımları bulunmaktadır. İnternet sahibinin şikayet etmesi halinde izinsiz wifi şifresi kullanan kişi hapis cezası bile alabilir. Bağlantının tespit edilmesi ve dava açılması halinde 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası bulunmaktadır.

Wifi şifresi nasıl değişir?

WiFi şifresi değiştirmek için adres çubuğuna http://192.168.1.1 yazın ve tıklayın. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıldıktan sonra ; Kablosuz ağ ayarları Wi-Fi sekmesine tıklayın. Açılan sayfada yer alan güvenlik şifresi kısmından önceki şifreyi silerek kendiniz yeni Wi-Fi şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Yorum yapın