Getir Geçersiz Promosyon Hatası Nedir?

Getir geçersiz promosyon hatası şeklinde alınan hata mesajlarının ne anlam ifade ettiğini ve nasıl çözüleceği konusunda bu yazımızda size bilgilendirme yaptık. Getir uygulaması başta market ürünleri olmak üzere yemek siparişi gibi birçok alanda hızlı bir şekilde müşterilerine hizmet getirmektedir. Her gün yüzbinlerce kişi Getir uygulaması üzerinden sipariş vermektedir.

Her uygulamada olduğu gibi Getir uygulamasında da zaman zaman bazı hatalarla karşılaşılmaktadır. Getir geçersiz promosyon hatası son dönemin en popüler yemek ve alışveriş siparişi verme platformunda sıklıkla karşılaşılan bir durum. Peki bu hatanın sebepleri nelerdir? Gelin hep beraber inceleyelim:

Getir’in Uyguladığı Promosyon Kodları Nelerdir?

Getir tarafından uygulanan promosyon kodunda kullanıcılar için market siparişlerinde 40 TL ve üzerinde uygulanan kampanyalar arasında; BKM Express gibi kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kullanıcılar da internet üzerinden alışveriş yaptıklarında bazı durumlarda promosyon kodu hatası ile karşılaşabilmektedir.

getir geçersiz promosyon hatası

Getir Promosyon Kodu Hatasını Neden Alıyorum?

Getir geçersiz promosyon kodu hatası almanın birçok sebebi bulunmaktadır. Aynı internet bağlantısı üzerinden veya aynı hesap ve kredi kartı üzerinde ikinci defa sipariş verenler bu hatayla karşılaşabilirler. Diğer taraftan getir promosyon kampanyaları sınırlı sayıdadır. Eğer bölgede birçok kişi aynı kampanyadan faydalanıyorsa; aynı sorunla karşılaşma ihtimali de vardır. Fakat bazı kullanıcılar her şartı sağlamış olsalar bile yine kampanyadan yararlanmakta sıkıntı yaşayabilmektedir.

Getir Geçersiz Promosyon Hatası – Kesin Çözümü

Yemek ve alışveriş sipariş uygulaması Getir üzerinden promosyon kodu girildiğinde geçersiz promosyon kodu hatası ile karşılaşanların yapması gerekenlerden bahsedelim. Eğer geçersiz promosyon kodu ile karşılaşıyorsanız girilen promosyon kodu zaman aşımına uğramış olabilir. Yani girilen promosyon kodunun geçerlilik süresi bitmiş olabilir.

Getir geçersiz promosyon kodu hatası çözümü için farklı bir cihazdan uygulamaya erişim sağlanabilir. Bu yöntemle bu hatayı çözebilirsiniz. Getir uygulaması promosyon kodu hatasının başka bir nedeni de internet bağlantısında problem meydana gelmiş olabilir. Ağda herhangi bir problem olup olmadığı kontrol edilerek tekrar giriş yapılabilir.

Mobil cihazda yüklü olan Getir uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyerek ve sonrasında hesaba tekrar giriş yaparak promosyon kodu tekrar denenebilir. Bu sayede getir geçersiz promosyon kodu hatasından kurtulmak mümkün olabilir. Bu yöntemde işe yaramaz ise uygulama önbellek temizleme işlemi yapılabilir.

Buraya kadar bahsettiğimiz tüm adımlardan sonra hale çözüm alamadıysanız Getir web sitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden müşteri hizmetlerini arayabilir ve yaşamış olduğunuz sorunu onlara bildirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Wifi Şifre Kırma 2023

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Yorum yapın