Gripin Fiyat 2023

Gripin fiyat 2023 adlı içeriğimizde sizlere son güncellenen ilaç fiyatları sonrasında herkesin yaygın olarak kullandığı gripin fiyat listesi ve gripin ne için kullanılır gibi sorular hakkında bilgilendirme yapacağız.

gripin fiyat 2023
gripin fiyat 2023

Özellikle kış aylarında soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların artması ve yaklaşan 2023 yılında üçlü salgın grip, koronavirüs ve domiz gribi virüslerinde destekleyici ilaç grubu arasında gripin yer almaktadır. Gripin ağrı kesici ve ateş düşürücü özellikte bir ilaçtır. Parasetamol ilaçlar arasında yer almaktadır.

Gripin İlaç Ne İşe Yarıyor?

Hafif ve orta şiddetli baş ağrısı, ağrılı adet, kas ve iskelet ağrıları, boğaz ağrısı ve ateş gibi hastalıkların giderilmesi için gripin fayda etmektedir.

Gripin Fiyat 2023 Ne Kadar?

Yapılan son zam güncellemesi ile birlikte tek kutu gripin fiyat 2023 olarak 14,07 TL olmuştur. Normalde en ucuz ilaç grupları arasında yer alsa da ilaç fiyatlarına gelen yüksek zamlarla birlikte fiyatında artış meydana gelmiştir.

Perakende Satış Fiyatı :14.07 TL
Barkod :8699612870013
Fiyat geçerlilik tarihi :15.12.2022
gribin fiyat 2023

Gripin Uyku Yapar mı?

Bazı hastalarda gripin kullanımı sonucunda uyuşukluk, baş dönmesi ve uyuklama gibi yan etkiler görülebilmektedir. Bu tür etkilerle karşılaşan hastalar araç ve makine kullanırken dikkatli olmalıdır. Ayrıca emzirme döneminde Gripin kullanımı tavsiye edilmez.

gripin fiyat 2023

Gripin-Soda-Limon Üçlüsü Faydaları

Bu üçlüyü karıştırıp tükettiğimizde baş ağrısına, mide ağrısına iyi gelir. Ayrıca alkolün mideyi verdiği zararı gidermekte ve mide bulantısına da iyi gelmektedir.

Gripin Reçetesiz Alınır mı?

Önceleri market ve bakkallarda satılan gripin ilacı sağlık bakanlığı denetimi sonrasında tıbbi ilaçların başka amaçlarla kullanımı tespit edilmesiyle satışına yasak getirilmiştir. Gripin artık yalnızca eczanelerde satılmaktadır. Gripin eczanelerden reçetesiz olarak alınabilmektedir.

gripin fiyat 2023

GRİPİN Kaç Yaş İçin Uygundur?

GRiPİN kullanımı 12 yaş üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde kullanım için uygundur. 4-6 saat aralıkla 2 kapsül ya da günde 3-4 defa 3-4 kapsül şeklinde kullanılabilir. Fakat 24 saat içerisinde en fazla 4 doz yani 8 kapsül kullanılmalıdır. Belirtilen dozdan fazla kullanılması halinde doktora başvurmak gerekebilir.

GRİPİN adet keser mi?

GRİPİN gibi ilaçların adet söktürücü özellikte olduğuna halk arasında inanılmaktadır. Fakat bilimsel verilere göre GRİPiN kullanmak adet kesmemektedir.

Majezik Fiyat 2023

Momecon Fiyat 2023

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Yorum yapın