Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları

Neruda 600 Mg kullanıcı yorumları hakkında bilgi aktaracağız. Neruda 600 mg, sinir ağrıları ve epilepsi tedavisinde kullanılan oldukça etkili bir ilaçtır. Piyasada 300 mg ve 600 mg olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Kullanıcı yorumlarına göre Neruda 600 mg beyin ve sinir sistemini ciddi miktarda etkileyerek nöbetleri ve ağrıyı hafifletmede oldukça etkilidir. Özellikle kısmi nöbetlerin kontrolü ve zona sonrası ağrıların tedavisi için sıklıkla reçete edilir. Neruda 600 mg, güçlü bir ilaç olması nedeniyle mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Neruda İlaç 600 Mg Neye İyi Gelir?

Neruda 600 mg, ağrı ve zehirlenmelerin tedavisi için özel olarak üretilen bir ağrı kesici ilaçtır ve özellikle sinir dokuları için etkilidir. Bu yüzden epilepsi tedavisinde de kullanılmaktadır ve epilepsi nöbetlerini kontrol altında tutmaya yardımcı olur. Ancak bu ilaç normal veya rutin ağrılar için uygun değildir. Sadece ciddi ağrılar ve epilepsi hastaları için reçete edilmelidir. Neruda 600 mg, güçlü bir ilaç olduğu için sadece doktor kontrolünde kullanılmalıdır ve reçete edilen dozda kullanılmalıdır.

Neruda İlaç Yorumlar

Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ve özellikle epilepsi hastaları için son derece etkili olan Neruda ilacı kullanıcılar tarafından sıkça yorumlanmaktadır. Ayrıca doktorlarımız da ilacın etkisini gördükleri için daha sık reçete etmektedirler. Aşağıda sizler için Neruda ilacıyla ilgili yapılan yorumları derledik.

İlaç gerçekten güzel, doktoruma ve ilaca teşekkür ederim. Problemlerimden kurtuldum.

Neruda 600 Mg kullanıcı yorumları

Aslında başlarda işe yarıyordu ama sonradan bir şey oldu. Doktora danışacağım, işe yaramıyor.

Neruda 600 Mg kullanıcı yorumları

Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları

Neruda 600 mg kullanıcı yorumlarına göre ilaç epilepsi hastaları için oldukça etkili bir tedavi yöntemi olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar ilacın nöbetlerin sıklığını ve şiddetini azalttığını ve ağrıları hafiflettiğini belirtmektedirler. Bununla birlikte bazı kullanıcılar da ilacın yan etkileri hakkında endişelerini dile getirmektedirler. Bu nedenle Neruda 600 mg kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. İşte yorum yapanların yorumları:

“İlaç son derece etkili, başımın arkasından boynuma doğru ciddi bir ağrım vardı. Yaklaşık 2 aydır mücadele ediyordum iyi geldi.”

Neruda 600 Mg kullanıcı yorumları

“İlacın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, bana fayda sağlamadı. Doktora danışın.”

Neruda 600 Mg kullanıcı yorumları

“Gayet memnunum tam 12 gün oldu, bir sorun yok ve iyileşmeye başladım.”

Neruda 600 Mg kullanıcı yorumları

Neruda 300 Mg Kullananların Yorumları

Neruda ilacının bir diğer doz miktarı olan 300 mg, kişinin boy-kilo oranına ve rahatsızlığına göre doktor tarafından belirlenmektedir. Ancak her zaman doktorun önerdiği dozda kullanmak önemlidir. Novo-Neruda olarak da bilinen ilaç nöropatik ağrıları gidermede etkili olduğu bilinmektedir. Neruda 300 Mg kullananların yorumları şu şekildedir:

“600 mg ağır gelmişti, bu baya ideal kullanmaya devam edeceğim.”

Kullanıcı Yorumu

“Doktorum sayesinde başladım ve ilaca başladıktan sonra sorunlarımdan kurtulmaya başladım. Memnunum.”

Kullanıcı Yorumu

Neruda 600 Mg Yan Etkileri

Neruda 600 mg ilacının da diğer tüm ilaç gruplarında olduğu gibi bazı yan etkileri mevcuttur. Her ne kadar kişiden kişiye değişiklik gösterse de, kullanıcı yorumlarına göre en sık rastlanan Neruda 600 mg yan etkileri şunlardır:

 • Baş dönmesi
 • Baş ağrısı
 • Ağız kuruluğu
 • Kabızlık
 • İdrar yolu enfeksiyonu
 • İshal
 • Dispepsi
 • Sırt ağrısı

Bu yan etkilerin özellikle ilacın bilinçsiz kullanımı durumunda daha sık görülebileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle ilaçlar doktor tarafından önerildiği şekilde reçete ile alınarak kullanılmalıdır.

Ayrıca bakabilirsiniz: Andazol Kullananlar Yorumları

Neruda 600 Mg Kafa Yapar mı?

Son zamanlarda sıkça duyulan “Neruda 600 mg kafa yapar mı?” sorusu asılsızdır. Bu ilacın kafa yapıcı bir etkisi bulunmamaktadır. Ancak çok ciddi yan etkileri olabilir. Bu nedenle önerilen dozdan fazla kullanılmamalı ve doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Neruda 600 Mg Cinsellik

Neruda kullanıcıları arasında bazıları ilacı kullandıktan sonra cinsel fonksiyon bozuklukları yaşadıklarını bildirmişlerdir. Cinsellikle ilgili diğer yan etkiler arasında cinsel istekte değişiklikler, boşalma bozuklukları ve orgazm yaşayamama gibi durumlar da görülebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Neruda 600 mg hangi doktor yazar?

Nöroloji(Erişkin,Çocuk),Nöroşirurji,Çocuk Hast, Fizik-Tedavi Uzmanları tarafından reçete edilebilen bir ilaçtır.

Neruda ilacın fiyatı ne kadar?

Neruda ilaç fiyatı 2023 yılı itibariyle: 166.81 TL olmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

“Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları” üzerine 6 yorum

 1. Şeker hastasıyım Ayak kaşıntı
  VeAyak Yanmalarima iy geldi
  Günde 2 adet 600mlg kulaniyom Doktor reçeteli çok iyi geldi.

  Yanıtla

Yorum yapın