Bedava Kripto Para Veren Siteler – 2023

Bedava kripto para veren siteler sayesinde sizler harcama yapmadan coin piyasası içerisine girebilirsiniz. Bu konuda konu başlıkları altında detaylı bir şekilde sizler için rehber niteliği taşıyacak içeriğimizde bedava coin alabileceğiniz en güvenilir siteleri öğrenebilirsiniz. Liste içerisinde tamamen bedava kripto para veren siteler ve borsalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Size en uygun bedava kripto para veren siteleri tespit ederek sizlerde kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Coinbase gibi siteler listemizi dikkatli şekilde inceleyerek artık sizlerde coin geliri elde edebileceksiniz. Vakit kaybı yaşamadan detaylardan bahsedelim:

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Bedava kripto para veren siteler, son zamanlarda kar elde etme konusunda en iyi kazanç sağlayan coin siteleri arasında yer almaktadır. Sizlerde bu siteler üzerinden sizlere tanımlanmış görevleri tamamlayarak belirli miktarlarda kripto para kazanabilirsiniz. Peki bedava kripto para veren siteler hangileri, listeleyelim:

 • Freebitco.in
 • Cointiply
 • Coinbase Earn
 • Lolli
 • FreeBtcMine
 • Quinpro.com
 • Freebitcoin
 • FreeDogeCoin
 • Bitfun.co
 • Cryptobrowser.site
 • Idle-empire.com
 • Satoshihero.com

İşte bedava kripto para veren siteler bu şekildedir. Şimdi bu siteleri tek tek başlıklar altında inceleyelim:

Freebitco.in

Freebitco.in sitesi bedava kripto para veren siteler içerisinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olup her yıl kullanıcı sayısını artırmaktadır. Bu site üzerinden sizlerde herhangi bir harcama yapmadan kripto para sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz şekilde sistem üzerinden üye olduktan sonra günün belirli saatlerinde ‘ Free BTC ‘ seçeneğine giriş yapılarak sistemden yaklaşık 200 dolara kadar kripto para kazanabilmektedir.

Raca Coin Geleceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cointiply.Com

Cointiply.com sitesinde PTC adındaki sitelerden bazı işlemleri yaparak depozito sistemiyle vadeli kripto para hesabı açabilir ve böylece coin kazanma şansını elde edebilirsiniz. Aynı zamanda sistem üzerinde tanımlanan görevleri yerine getirerek te işlem yapabilirsiniz. Bedava kripto para veren siteler arasında bu site yatırımcıların sıklıkla kullandığı sitelerdendedir.

Coinbase Earn

Coinbase Earn sitesi, kripto para borsası sisteminde deneysel amaçlı uygulanan projeler arasında yer almakta olup asıl amaç kullanıcıların kripto para kavramı konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamak ve böylece alım-satım işlemlerinde daha doğru kararlar alarak daha uygun adımlar atabilmesini sağlamaktır. Bu nedenle bu site coin eğitimi uygulaması niteliğindedir. Sistemde oluşturulan kişisel hesap ile kripto para konusunda tecrübe kazanarak kazanç elde edilmektedir.

Lolli

Lolli bir uygulama olup alışveriş esnasında kripto para kazanma olanağı sağlamaktadır. Lolli sitesinden kişisel hesap oluşturarak anlaşmalı olan sitelerden alışveriş yaparak bitcoin kazanılmaktadır. Lolli’ye benzeyen Foldapp ve Bittrefill adındaki uygulamalar da mevcuttur.

FreeBtcMine

FreeBtcMine sitesinde yatırım gerçekleştirmeden bedava kripto para kazanabilirsiniz. Kişisel üyelik oluşturulması halinde Satoshi coin kazanma şansı yakalanmaktadır. Sizlerde kişisel üyelik hesabınızı oluşturduktan sonra hediye coinleri kazanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Maker Coin Geleceği

Quinpro.com

Quinpro.com sitesi, bedava kripto para veren siteler arasında kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmakta olması ile birlikte kripto para borsasında yüksek kar elde etme fırsatı sağlayan Dash Bitcoin Cash ve Lite Coin gibi para çeşitlerini elde etmekte mümkündür. Ücretsiz kripto para kazanmak için bu sitede yapılması gereken ilk başta kişisel bir üyelik hesabı oluşturmak ve sonrasında açılan hesaba her gün düzenli olarak giriş yapmaktadır.

FreeDogeCoin

Son dönemlerde en popüler coinler arasında bulunan Doge coin kazanma şansını ortaya koyan FreeDogeCoin sitesinde kişisel üyelik oluştururak bedava coin kazanma fırsatı elde ediyorsunuz. Ayrıca site üzerinden herhangi bir bedel ödemeden işlem gerçekleştirebilir ve bedava Dogecoin kazanabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bedava kripto para veren siteler arasında yer alan bu sitede üyelik oluşturabilirsiniz.

Bitfun.co

Bitfun.co sitesi üzerinden oldukça basit bir şekilde coin kazanabilirsiniz. Çok kısa zaman dilimleri içerisinde periyodik şekilde bedava kripto para veren siteler arasında yer alan bu sistemde para kazanmak için ilk yapılması gereken; kişisel bir hesap oluşturmaktır. Sonrasında sistemde kaldığınız her 3 dakikada Freecoin butonu aktifleşecektir. Bu butona zamanında bastığınızda ise ücretsiz olarak coin kazanmaya başlarsınız. Biriken bu coinleri ayrıca Coinpat adındaki site aracılığıyla aktararak Bitcoine çevirebilirsiniz.

Cryptobrowser.site

Cryptobrowser.site pek çok kullanıcı tarafından kullanılan arama motorlarının, coin kazanımına olanak tanıyan versiyondur. Bilinen arama motorlarında olduğu gibi son derece ergonomik bir tasarıma ve kullanıma sahiptir. kripto para kazanmak isteyenlerin yapması gereken, ilgili uygulamayı bilgisayarlarına indirmek ve temel bir arama motoru gibi kullanım sağlamaktır.

Idle-empire.com

Idle-empire.com bedava kripto para veren sitelerden birisidir. Bu sitede üyelik oluşturduktan sonra basit görevler yaparak kripto para kazabilirsiniz. Yapacağınız görevler arasında ise anket doldurma, video izleme ve madencilik yapmaktır. Ayrıca madenciliği yapılabilen coinler hakkında içeriğimize de tıklayarak ulaşabilirsiniz. Elde edilen coinleri çekim işlemini Bitcoin, Ethereum, Paypal, Payeer Steam gibi kanallardan yapabilirsiniz.

Satoshehero.com

Satoshehero.com sitesinden kişisel hesap oluşturduktan sonra kripto para kazanımı olanaklı hale gelmektedir. Kişisel hesaba giriş yaptıktan sonra her 10 dakika bir aktif hale gelen Free Coin butonuna tıklandığında ücretsiz olarak kripto para kazanabilirsiniz. Hesaptaki kripto para değeri 30.000 Satoshehero’ya ulaştığında aktif şekilde başka bir kripto para platformuna aktarım işlemi gerçekleştirmek mümkündür.

Bedava 50 Dolar Veren Site

İnternet üzerinde bedava 50 dolar veren siteler hakkında reklamlar olduğunu sizlerde görmüşsünüz. Eğer bu reklamlar hakkında merak sahibi iseniz sizlere şunu söyleyelim ki Hindistan ve Pakistan gibi ülkelerde bu işi geçim kaynağına çeviren gruplar bulunmaktadır. Tabi kulağa biraz tuhaf geliyor, kim neden size durduk yere bedava 50 dolar versin ki, diye düşünmekte haklısınız.

Bunu yapmalarının sebebi internet sitelerine trafik alabilmek, oyun sitelerine daha fazla oyuncu çekebilmek, anket sitelerinde piyasa araştırmalarına katkı sağlamak, borsalara yeni yatırımcılar kazandırmak, bedava kripto para veren siteler üzerinen yeni kripto paraları tanıtmak gibi sebepler yatmaktadır.

Bütün bu siteler üyeleri kazanarak network gelişim amaçlı promosyon dağıtmaktadır. Böylece siteye trafik çekerek hit kazanırlar. Bizlerde, bedava 50 dolar veren siteleri sizler için detaylandırarak listeledik:

ysense.com

Her üyeliğe 10 dolar bakiye kazandıran bu siteye bağlantı daveti gönderdiğinizde her yeni bir üyeye ise 1 dolar kazabiliyorsunuz. Ayrıca farklı hesaplar oluşturarak ta kazancını artırabilirsiniz. Fakat bunu yapmak için farklı IP numarasından giriş yapmanız gerekmektedir.

rustmoment.com

Bu sitede mevcut her 6 oyuncudan birinde oyuncu olmak adına üyelik oluşturulduğunda ise 0,50 dolar değerinde kazanç elde ediyorsunuz.

join.thepanelstation.com

Anket doldurarak ödül kazanabileceğiniz bu sitede eğer daha fazla üye kazandırabilirseniz bedava 50 dolar kazanabiliyorsunuz.

yougov.com

Anket doldurup ödül kazandıran başka bir site. Bu siteye üye olduktan sonra anketlere yanıt veriyorsunuz ve çekiliş etkinliğine katılabiliyorsunuz. Etkinlik panelinde hediye olarak karşımıza bedava 50 dolar kazanma hakkı çıkmaktadır.

Huobi.com

Yeni borsaya düşen coinleri çekilişle piyasaya arz ederek coin ile birlikte hesaplara 50 dolar ve bedava coin kazanma şansı sunmaktadır.

winprizesonline.com

Mobil oyun uygulaması sitesi üzerinden günlük olarak düzenlenen yarışma ve çekilişlerden faydalanmak için sitedeki sosyal medya hesaplarını beğenmeniz gerekmektedir. Çekiliş zamanını kaçırmadan dahil olmanız halinde bedava 50 dolar kazanma fırsatını elde ediyorsunuz.

İnceleyiniz: Shiba Coin Geleceği

Bedava Kripto Para Veren Uygulamalar

Bedava kripto para kazandıran siteler gibi uygulamalar da bulunmaktadır. Bu uygulamalar promosyon ve arge çalışması sağlamak amacıyla bedava kripto para vermektedir. Aynı zamanda dağıtılan kripto paraların el değiştirmesiyle borsalar aracılığıyla likide çevirebilmektedir. En bilinen ve güvenilir bedava kripto para veren uygulamalar şunlardır;

Socios:

Kripto para kazandıran mobil uygulamalar arasında en yaygın kullanılan uygulamadır. Kredi kartı ile kripto para alma imkanı sağlamasının hanında chiliz borsası uygulaması da bulunmaktadır.

Freebitco:

Saat başı yapılan hediye çekilişler sayesinde bedava kripto para dağıtan popüler uygulamalar arasında yer almaktadır.

TFBX:

Uygulamada TFB Blokstar ve TFBX kendi coinlerini tetris oyunu oynamanız halinde kazandırmaktadır.

Money Whale:

Oyun oynayarak ve çıkan reklamları izleyerek bedava kripto para kazanma fırsatı elde edebileceğiniz başka bir uygulamadır.

StormGain:

Bulut madenciliği uygulaması ile 4 saatte bir aktif olan butona basarak 10 USDT kazanbilirsiniz. Ayrıca ilk kayıt ile 3 USDT kazanıyorsunuz. Kazandığınız USDT’leri de sitedeki borsada yatırım yapabilirsiniz. Ancak direk olarak cüzdana çekme durumu söz konusu değildir. Coinleri çevirdikten sonra belirli bir komisyon ödeyerek farklı bir borsaya yatırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın