Toybox Bonus Code Ne İşe Yarar?

Toybox bonus code ne işe yarar, hakkında bilgi vereceğiz. Çocukların çok sevdiği Toybox üretiminine 1996 yılında başladıktan sorna Türkiye’de oldukça ilgi görmüş ve liderlik konumunu devam ettirmiş bir sektördür.

Başlarda çocuklara yönelik Toybox oyuncaklı sakız üretirken, son yıllarda ise ürün portföyünü genç ve yetişkin tüketicilere yöneltmeyi de başarmaktadır. Toybox kutu içerisinde çıkan Bonus kodlar ile birbirinden güzel ve heyecan verici oyunlar oynanabilmektedir.

Toybox Bonus Code Ne İşe Yarar? Nereye Gönderilir?

Toybox kutuları içerisinde çıkan Bonus kodları sayesinde oyunlar oynanabilmektedir. Tek yapmanız gereken Toybox anasayfada yer alan bonus kod kutusu içerisine aldığınız Toybox kutusundaki bonus kodu yazarak ‘ Gönder ‘ seçeneğine tıklamak olacaktır. Toybox bonus codu ne işe yarar, konusunda bonus kod ile oyun oynamak için herhangi bir üyelik işlemine gerek yoktur. Ancak her bonus kodu ile yalnızca bir oyun hakkı verilmektedir.

toybox bonus code ne işe yarar

Bedava Bonus Kod Nasıl Kazanılır?

Toybox bonus kodu ile oyun oynamak için üyelik şartı bulunmuyor ancak oyun oynadıktan ve kapattıktan sonra puanlar silinmektedir. Bu nedenle üye olmak isteyenler, üyelik işlemini tamamladıktan sonra sayfadaki sol üst kısımda yer alan kutucuğa e-posta ve şifre girerek ‘ gönder ‘ seçeneğine tıklamalıdır.

‘ Toykente Hoşgeldin’ yazısı geldikten sonra da Bonus Kod girişi yapılarak her 3 bonus kod girişinde 1 adet bedava oyun hakkı verilmektedir. Oyunlardan kazanılan puanlar biriktirilerek ilerde hediye kazanma şansı da verilmektedir.

Bedava oyun hakkını kullanmak için de toykente giriş yaparak kazanılan bonus kodları bölümündeki ‘ oyna ‘ tuşuna basmak yeterlidir.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu için tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın