Target Para Kazanma – 2023

Target para kazanma konusunda bu yazımızda bilgi vereceğiz. Kısa süre içerisinde internet üzerinden para kazanmak isteyenler Target para kazanma yöntemini deneyebilirler. Sizlerde aşağıdaki başlıkları inceleyerek Target üye olma ve para kazanma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Target Nedir?

Target, Macy’s uygulamasına benzer şekilde e-ticaret alanında hizmet sağlayan bir yapay zeka uygulamasıdır. Target uygulamasını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Belirli bir yatırım karşılığı kullanıcılarına komisyon sağlar. Yatırım yapılan para ne kadar artarsa komisyon miktarı da o kadar artar.

Target Nasıl Üye Olunur?

Target üye olma işlemleri oldukça kolaydır. Sizlerde aşağıda bulunan link üzerinden uygulamaya kayıt olabilirsiniz. Linke tıkladığınızda ise karşınıza çıkan sayfada sizden aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

TARGET ÜYE OLMA LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLA

 • Telefon numarası
 • Grafik Captcha (Görsel güvenlik girişi)
 • Şifre
 • Referans kodu (6TJNA)

Sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra kaydol butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra “Kişisel Veriler” sekmesine tıklayınız. Burada sizden e-posta adresi istenir. E-posta adresinizi girdikten sonra hesabınıza 5 dolar aktarılır.

Yatırımları Binance üzerinden gerçekleştirmek te mümkündür. Target para kazanma uygulamasına girdikten sonra şu adımları takip ediniz;

 • “Depozito” alanına tıkladıktan sonra ” Bir sonraki adım için lütfen buraya tıklayın” yazısına tıklayın.
 • Ödeme alanında verilen linki kopyalayın ve Binance girişi yaparak kopyaladığınız linki ” Binance Adres” bölümüne yapıştırın.
 • Yatıracağınız miktarı girerek gönder işlemini tamamlayın.
Target Para Kazanma
Target Para Kazanma

Target Kazanç Miktarı

Target para kazanma miktarı yatırım miktarına göre farklılık göstermektedir. Eğer yüksek yatırımlar yapılırsa yüksek kazançlar elde edilir. Target para kazanma sonrasında 15 dakika içerisinde çekim yapılabilmektedir. Yatırım yapmadan para kazanmak mümkün olmaz. Uygulamaya girildikten sonra görev salonunda 20 kez ” satın al” yazısına tıklanırsa, yatırım miktarının %2,6’sı kadar kar elde edilir.

İlgili Makale: Para Kazandıran Uygulamalar

Target Nasıl Kullanılır?

Target Macy’s tarzında bir para çekme uygulamasıdır. Macy’s den farklı olarak ise para geçişi daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Para çekme işlemi ve depozito olmak üzere iki sekme bulunmaktadır.

 • Para çekme sekmesinden para çekme, depozito sekmesine tıklanarak ise para yatırma işlemi yapılmaktadır.
 • Benim USDT’m sekmesine ise para aktarılacak hesaba giriş yapılır.
 • Davet sekmesine tıklayarak eğer uygulamaya yeni üyeler davet edilirse komisyon ödemesi yapılmaktadır.
 • Davet edilen üyeler eğer görevlerini tamamlarsa da sizlere para geçişi sağlanır.
 • Görev salonunda bulunan görevler yapıldığında ise bakiye artışı olacaktır.
target para çekme

Target Para Çekme Nasıl Yapılır?

Target para çekme işlemini gerçekleştirmek için uygulama sayfasında bulunan ” Çekilmek” butonuna tıklanır. Gün içinde elde edilen kazançlar bekleyen sürümde kalır. Esnek finansmanda yer alan paralar çekilebilir. Eğer gün içerisinde hesaba para yüklendiyse ertesi gün sabah 9 sonrasında para çekme işlemi yapılabilir.

Para çekme işlemi öncesinde birde uygulamaya USDT cüzdanı eklenmelidir. Bunu eklemek için de sağ alt kısımda yer alan ” Benim” kısmına gidilir. Açılan sayfadan ” USDT’m Sayfasına Git” sekmesine tıklanır. Burada ad-soyad, USDT cüzdan kodu, para çekme şifresi gibi bilgiler istenir. Bu bilgiler girildikten sonra target para çekme işlemi tamamlanabilir.

Target İndirme Linki

Target Para Kazanma uygulaması hem Android hem de iOS cihazlara uyumludur. Sizlerde aşağıdaki linklerden uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama bilgisayar ve tabletlerde de kullanılmaktadır. Bilgisayarda kullanmak için ise ayrı bir programa gerek yoktur.

TARGET İNDİRME LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLA

TARGET ANDROID VE IPHONE UYGULAMASI İÇİN TIKLA

TARGET ÜYE OLMA LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLA

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Yorum yapın