İnat Box Açılmıyor 2023

İnat Box açılmıyor 2023 yılı itibariyle de özellikle maçları ücretsiz olarak izlemek isteyenler için en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. İnat Box kullanıcı sayısı gün geçtikçe de artış sağlamaktadır. Hal böyle olunca İnat Box açılmıyor sorununu çözme konusunda erişim gerçekleştiremeyen kişiler tarafından birçok soru yöneltilmektedir. Canlı maç yayınlarını izlemek için birçok aplikasyon uygulama bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de İnat Box uygulamasıdır.

inat box açılmıyor
inat box açılmıyor

Kullanıcıların birçoğu internet üzerinden ücretsiz olarak canlı maç yayınlarını takip edebileceği uygulamaları araştırmaktadır. Bunlardan en fazla talep göreni ise İnat TV olarak ta geçen İnat Box uygulamasıdır. İçerisinde süper lig maçlarını izleme fırsatı sağlamakla birlikte yurt dışından da birçok kanal yer almaktadır. Ancak bazı zamanlarda bu uygulama kullanıcılara sorun yaşatabilmektedir.

İnat Box açılmıyor 2023 nedenleri arasında şunlar yer alabilir;

  • İnat TV uygulaması her ay düzenli olarak güncellenmektedir. Eğer son sürüm güncellemesi yapılmaz ise uygulama açılmayabilir.
  • İnat Box açılmıyor sorununun bir başka nedeni de telefonda ya kullanılan cihazda ön bellek sorunu olabilir. Cihazın ön belleğinde yer kalmadığı durumlarda kullanılmayan uygulamaları kaldırarak belleği boşaltmak gerekecektir.
  • Eğer cihaz güncelleme zamanı gelmiş ise de uygulama yine hata verebilir.
  • Uygulamanın çalışması izin bazı izinlerin verilmesi gerekmektedir. Eğer bu izinler verilmez ise uygulama sorunsuz bir şekilde çalışmayacaktır.
inat box açılmıyor

İnat TV Açılmıyor

Spor kanallarından ücretsiz şekilde maçları takip etmek isteyenler olarak İnat Box uygulamasını kullananlar eğer inat Box açılmıyor sorunu ile karşılaşırsa şu adımları takip edebilirler:

  • Telefondan ” Ayarlar” bölümüne giderek buradan “Uygulamalar” kısmına giriniz.
  • Uygulamalar bölümünden ” İnat Box” uygulamasını bularak depolama bölümüne girin ve bütün verileri temizleyiniz.

İnat TV Canlı Maç İzle

İnat TV uygulaması sayesinde gün içinde yer alan bütün spor müsabakaları ücretsiz olarak izlenebilmektedir. Aynı zamanda çeşitli dizi ve film kanalları da yer almaktadır. İnat TV uygulaması 7/24 hizmet sağlayan ve çok beğenilen bir uygulamadır.

İnat Box Güncelleme Sonrası Hatalar 

İnat Box güncelleme sonrası açılmama sorunu da en sık görülen sorunlardan birisi. Özellikle eski Android sürümü olan cihazlarda bu sorunla daha çok karşılaşılmaktadır. Bu sorunu çözmek için de uygulamanın Android sürümüyle uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir.

İnat TV Neden Donar?

İnat TV’de bazı durumlarda yayın esnasında donma meydana gelmektedir. Bunun başlıca sebebi yayın esnasında çok fazla kullanıcının giriş yapmasıdır. Bir başka sebebi de kullanılan internet hızıdır. Aynı zamanda şifreli uygulama ve kanallarda donma yaşanabilir. İnat TV donma nedenleri arasında şunlarda bulunur:

  • Cihazda depolama alanında azalma olması
  • Kullanılan cihazdaki uygulama sayısının fazla olması
  • Ön belleğin dolması

İnat TV donma sorunu çözmek için cihazdaki verileri azaltmak ve önbelleği temizlemek gerekir. Aynı zamanda cihazı fabrika ayarlarına çevirmekte başka bir çözüm yoludur.

inat box açılmıyor root hatası çözümü

İnat Box Root Hatası Çözümü

İnat Box uygulaması son güncellemeleri ile beraber birçok kişide İnat Box root hatası veya İnat TV root hatası görülmektedir. Bu sorunu çözmek için öncelikle Android’e yüklenen İnat Box uygulamasını sık sık güncellemek ve root kaldırma işlemi yapmak gerekir. Rootlu cihazlar uygulamadaki reklamları engellediği için uygulama açılmamaktadır. Bu yüzden root kaldırma işlemi yapmak uygulamanın açılması için gereklidir.

Sıkça Sorulan Sorular

İnat Box izlemek suç mu?

IP TV kökenli yayınları izlemek ve kullanmak yasaktır. Tespit edilmesi halinde para cezası ile karşılaşma durumu söz konusudur. İnat Box’ta İp TV kökenli bir uygulamadır. Bu yüzden para cezası alma ihtimali bulunmaktadır.

İnat Box uygulaması ücretli mi? 

İnat Box ücretsiz bir uygulamaktadır fakat yayın arasında reklamlar bulunmaktadır.

İnat Box Nasıl Kullanılır?

İnat Box uygulamasını TV Box’lardan uygulama olarak indirerek kullanmak mümkündür. Ayrıca internet üzerinden inatbox apk indir yazarak ta ilgili yerlerden uygulama indirilebilir.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs iPhone ve Telefon Fiyatları

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın