Gürcistan Teknoloji Siteleri 2023 ✔️

Gürcistan teknoloji siteleri 2023 yılının girmesiyle birlikte merak edilen konular arasında yer alıyor. Bizler de konu başlığını merak edenler adına bu yazımızda bilgilendirme yapacağız. Özellikte ülkemizde artan kur fiyatları sonrasında sınıra yakın olan Gürcistan’a giderek teknoloji ürünleri satın alanlar oldukça fazladır. Türkiye’ye kıyasla birçok teknoloji ürünün oldukça ucuz olduğu görülmektedir.

Gürcistan Teknoloji Siteleri

E-ticaret pazarının dünya genelinde son yıllarda hareketliliğin artması ile birlikte internet üzerinden alışveriş yapma durumu daha da yaygınlaştı. Pandemi krizi ile beraber herkesin eve kapanması sonucu insanlar internet üzerinden alışverişe yöneldi. Gürcistan teknoloji siteleri ve alışveriş siteleri de bu konuda yerini almış bulunmaktadır. İşte bazı Gürcistan teknoloji siteleri ve alışveriş mağazaları:

Myparts.ge

Bütün otomobil parçalarını bulabileceğiniz yedek parça sitesi myparts.ge ; yeni çıkmış parçalar, araba servisi, tekerlekler, lastikler, araba aksesuarları gibi birçok ürünün bulunduğu geniş bir mağazadır. Dileyenler bu site üzerinden araba parçalarına ulaşabilirler.

Alta.ge

Beyaz eşya ve televizyon arayanlar için oldukça uygun fiyat seçenekleri sunan alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bilgi teknoloji ürünleri de bulunmaktadır.

eAuction.ge

Her türlü mal ve hizmetin satışını gerçekleştiren Gürcistan teknoloji siteleri arasında yer almaktadır. Hurdalık eşyalar, metal parçalar ve kanalizasyon boruları gibi akla gelmeyen bütün ürünleri bulunduran geniş yelpazeye sahip bir sitedir.

Elit Electronic

Gürcistan telefon fiyatları incelendiğinde ülkemize kıyasla daha avantajlı olduğu görülmektedir. Hangi marka telefon olursa olsun Türkiye’ye göre en az 2 bin TL fark söz konusudur. Gürcistan teknoloji siteleri arasında oldukça popüler bir sitedir.

Myauto.ge

Gürcistan araba satış siteleri arasında yer bulunan bir sitedir. Bu sitede araba fiyatlarını incelediğinizde sizlerde şaşırabilirsiniz. Örneğin 98 model 1.6 Golf aracının fiyatı 14,796 TL. Ülkemizdeki araba fiyatlarına bakınca oldukça düşük fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Rugged.ge

Cep telefonu, telefon aksesuarları, ses sistemi satışını gerçekleştiren Gürcistan teknoloji siteleri arasında yer almaktadır. Ürün çeşidi ise oldukça fazladır.

Liloshop.ge

Bu sitede cep telefonundan çocuk ürünleri ve mutfak eşyalarına kadar birçok elektronik ürünlerin satışı yapılmaktadır.

gürcistan teknoloji siteleri
gürcistan teknoloji siteleri

Batum Teknoloji Mağazaları💻

E-ticaret ile birlikte e-mağaza alışverişleri de hız kazanmaktadır. Bu gelişmeden Gürcistan teknoloji mağazaları da faydalanmaktadır. Batum’da teknoloji mağazaları arayanlar da aşağıdaki yerlerden faydalanabilirler:

  • Techno Boom
  • Elit Electronics
  • Electronika store Batumi,
  • iTechnics | Apple Authorised Reseller
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın